Termotehnica
Masini si Echipamente Termice

Inceput Cercetare Laboratoare Instruire Contact Evenimente Discutii


Membrii catedrei

   

Prof. em. dr. ing. Teodor MADARASAN
Membru al
Academiei de Stiinte Tehnice a Romaniei
Profesor consultant
Conducator de doctorat
CV
Teodor.Madarasan@termo.utcluj.ro

Prof. dr. ing. Liviu VAIDA



Conducator de doctorat
CV
Liviu.Vaida@termo.utcluj.ro

Prof. dr. ing. Dan OPRUTA


 
Conducator de doctorat
CV
Dan.Opruta@termo.utcluj.ro

Prof. dr. ing. Ioan TEBEREAN
 
CV
Ioan.Teberean@termo.utcluj.ro

Prof. dr. ing. Victor HODOR
 
CV
Victor.Hodor@termo.utcluj.ro

Prof. dr. ing. Mugur BALAN
Conducator de doctorat
CV
Mugur.Balan@termo.utcluj.ro

Conf. dr. ing. Ioan GHIRAN
CV
Ioan.Ghiran@termo.utcluj.ro

Conf. dr. ing. Nicolae CAMPIANU
CV

Conf. dr. ing. Mircea MRENES
CV
Mircea.Mrenes@termo.utcluj.ro

Conf. dr. ing. Angela PLESA
CV
Angela.Plesa@termo.utcluj.ro

Sef lucr. dr. ing. Corina GIURGEA
CV
Corina.Giurgea@termo.utcluj.ro

Sef lucr. dr. ing. Lucian NASCUTIU
CV
Lucian.Nascutiu@termo.utcluj.ro

Sef lucr. dr. ing. Lucian MARCU
CV
Lucian.Marcu@termo.utcluj.ro

Sef lucr. dr. ing. Paula UNGURESAN
CV
Paula.Unguresan@termo.utcluj.ro

Sef lucr. dr. ing. Florin BODE
CV
Florin.Bode@termo.utcluj.ro

Sef lucr. dr. ing. ec. Ioan CALDARE
CV
Ioan.Caldare@termo.utcluj.ro

As. dr. ing. Daniel BANYAI
CV
Daniel.Banyai@termo.utcluj.ro

As. dr. ing. Lavinia SOCACIU
CV
Lavinia.Socaciu@termo.utcluj.ro
Doctoranzi


Drd. ing. Claudia KOZMA
Claudia.Kozma@termo.utcluj.ro

Drd. ing. Vlad DOBRA
Vlad.Dobra@termo.utcluj.ro

Drd. ing. Laura GRAMA
laura.grama@ymail.com

Drd. ing. Zorin BERCEA

Drd. ing. Nicolae ROTARU
Nicolae.Rotaru@termo.utcluj.ro

Drd. ing. Tudor TODORAN
Tudor.Todoran@termo.utcluj.ro

Drd. ing. Cristian DOBOCAN

Drd. ing. Liliana BOLBOACA
Liliana.Bolboaca@termo.utcluj.ro

Drd. ing. Andrei BUTUZA
Andrei.Butuza@termo.utcluj.ro

Drd. ing. Florin NICOARA

Drd. ing. Iosif FERENCZ

Drd. ing. Oana GIURGIU

Drd. ing. Marius PASLA
 
Drd. ing. Ioana SFARLEA
Tehnician

 
Valentin NISTOR
 


Inceput Cercetare Laboratoare Instruire Contact Discutii